Szukając swojego miejsca na rynku zdobyliśmy doświadczenie w wielu dziedzinach budownictwa, co jest w pracach montażowych bardzo przydatne.

Naszą karierę jako firma zaczęliśmy od prac alpinistycznych, montowaliśmy wieże telefonii komórkowej, stacje nadawcze, konserwowaliśmy kominy oraz pomosty, z czasem zaczęliśmy wykonywać konstrukcje stalowe (maszty, pomosty, itp.).

Jako firma z małym stażem chwytaliśmy się wszelakich zleceń związanych z pracami wysokościowymi i tak przypadkiem, jako podwykonawcy, założyliśmy pierwszy piorunochron.

Pod nadzorem firm elektrycznych oraz projektantów, poznaliśmy zasady działania i montażu instalacji odgromowych. Jako firma, która nie miała problemu z poruszaniem się w poziomie i w pionie oraz znająca się na dachach i mająca doświadczenie w pracach montażowych świetnie sprawdzaliśmy się jako podwykonawcy.

Z czasem wyspecjalizowaliśmy się i zajmujemy się tylko odgromami od produkcji po montaż. Traktujemy swoją pracę bardzo poważnie, wychodząc z założenia, że zawsze można zrobić coś lepiej, nieustannie poszerzamy swoją wiedzę w tym temacie i udoskonalamy swoją ofertę na odgromy, uziomy, instalacje odgromowe.

Wąska specjalizacja ukierunkowana na odgromy i uziomy sprawiła że nasze systemy odgromowe to najwyższa jakość wykonania za rozsądną cenę. Wykonujemy w pełni profesjonalne zabezpieczenia odromowe, uziomy i uziemienia. Oferujemy osprzęt odgromowy i akcesoria odgromowe. Nasz obszar działania to przede wszystkim woj. wielkopolskie – Instalacje odgromowe Warszawa, Poznań, Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Rozdrażew, Krotoszyn ale również Łódź i Zielona Góra. Instalacje odgromowe Poznań, piorunochrony Warszawa, odgromy Wrocław – zapraszamy klientów z całej Polski.