o-firmie

 Firma „GROMEL” zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem instalacji odgromowych.

Wykonujemy instalacje odgromowe, piorunochrony na budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, sakralnych, użyteczności publicznej i innych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu instalacji odgromowych, nasze prace można obejrzeć na tej stronie.

Na życzenie klienta wizji lokalnej i porady technicznej udzielamy gratisowo – instalacja odgromowa może zostać wstępnie wyceniona już podczas konsultacji telefonicznej – można skorzystać także z formularza wyceny znajdującego się na naszej stronie..

Dzięki temu, że jesteśmy jedną nielicznych firm, których głównym zajęciem jest kompleksowe wykonawstwo (instalacja odgromowa – jej komponenty są przez nas produkowane), nie boimy się żadnych, nawet nietypowych zleceń.

Instalacja odgromowa, piorunochron wykonany przez nas jest montowany zgodnie z polskimi i unijnymi normami oraz posiada pełną dokumentację. Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych inwestorów, deweloperów oraz firm dekarskich i elektrycznych.

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów łączymy ze sobą solidność i estetykę wykonania, najwyższą jakość, a przy tym jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo.

Jeżeli masz wątpliwości czy jest Ci potrzebny piorunochron nie wahaj się zapytać – odpowiemy na każde nurtujące Cię pytania.